• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Wysyłanie ss

    Cześć, praktycznie wszystkie moje ssy są odrzucane, w jaki sposób najlepiej robić screeny z gier żeby potwierdzali wykonanie zadania? Robić ss za pomocą przycisku prt scr, a następnie wkleić go do painta i zapisać w jakimś programie czy może zrobić ssa typowo w grze a następnie odszukać go w plikach z grą?

    18 kwietnia 2020 09:16 491
    0

    Najlepiej rób za pomocą przycisku "Paint Screen" ponieważ to jest chyba łatwiejsze niż przysłowiowe grzebanie w plikach gry.

    18 kwietnia 2020 11:02 491
    0

    Ok. Czemu niekiedy nie przyjmują zadania jeżeli na sreenie pokazane jest wszystko co wymagają?

    18 kwietnia 2020 11:22 491
    0

    bo twój screen pewnie nie pokrywa się z ich danymi - może się to wiązać z brakiem aktywacji konta mailem, niezarejestrowaniem się z ich linku(tobie się wydaje że tak robisz, ale twoje ciasteczka pamiętają inne polecenie) lub twoimi multikontami w grze/na gamehagu, ewentualnie na screenie nie ma wymaganych informacji(i może nick nijak niepodobny do tego tutaj). ja wiem że wszystkim się wydaje że to gamehag zły i przypadkowo odrzuca zadania bo nie lubi was, ale serio, przecież to dla nich więcej pieniądzy jak zaliczycie cały zestaw zadań, po co mieliby was odrzucać już na pierwszym?

    18 kwietnia 2020 11:41 491
    0

    A są jakieś zwiększone szanse na zaliczenie zadania z gry jak np. zrobi się tego ssa gry i konta na gamehagu jednocześnie na jednym screenie?

    18 kwietnia 2020 11:56 491
    0

    powiem ci tak, ja moje screeny do gier przeglądarkowych robię tylko z widocznym pojedyńczym oknem gry i schowanym paskiem zakładek, a czasem jak zapomnę że mam włączone dwa ekrany i muszę wyciąć połowę screenshota, krzywo mi wyjdzie a i tak akceptują. zamiast robić widok konta na gamehagu upewnij się że masz w grze taką samą nazwę jak tutaj i ona razem ze spełnionymi wymogami zadania jest dobrze widoczna.

    18 kwietnia 2020 12:10 491
    0

    We wszytskich grach daję taki sam nick, w jednej mam przypadek że ktoś zajął już moja nazwę i na końcu nicku dodałem hero. Czy na akceptację takiego czegoś mogę się spodziewać czy raczej nie?

    18 kwietnia 2020 12:16 491
    0

    Zawsze można napisać do supportu i pomogą. Screeny sprawdza automat i on lubi być złośliwy.

    18 kwietnia 2020 14:28 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się