• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Runa Mannaz

    Właśnie wylosowałem ją z giveawaya. Lepiej przypnijcie się pasami do krzeseł, bo z pewnością z wrażenia pospadacie na podłogę. Dodatkowo polecam obwiązać głowy srebrną taśmą szczelnie niczym mumia egipska, bo raz opadniętej szczęki możecie już nie pozbierać. A więc, ta runa... Ta runa... daje oszałamiające 2 KD do każdego dziennego logowania!!! Wiem, w jakim szoku już teraz jesteście, ale nie powiedziałem wam wszystkiego. Bonus ten obowiązuje przez uwaga... 7 dni! Zdaję sobie sprawę, że operowanie tak horrendalnie wysokimi liczbami może się okazać wyzwaniem nie do przejścia. Dlatego policzę to za was. Przez najbliższe 7 dni ta runa może dać wam w sumie... 14 KD! Tak, czegoś podobnego świat nie widział. Sam Neymar może mi teraz zazdrościć, a facet który wygrał ostatnio 36 mln w totka może już tylko ze wstydu schować się do piwnicy. Ale to jeszcze nie wszystko. Jeśli runa zadziała w sposób, w jaki myślę (to znaczy zadziała jutro, a w najbliższy poniedziałek będzie już nieaktywna), to zamiast 14, może dać mi 12 KD! Trzymajcie się. W razie zawału dzwońcie pod numer alarmowy 112, a najlepiej od razu na pogotowie - 999.

    9 października 2017 20:40 491
    0

    Jak by była możliwość stackowania tych run w jedną dającą większy bonus to by przynajmniej to miało jakiś sens

    10 października 2017 20:24 491
    0

    Udało mi się ustrzelić tę runę już dwukrotnie i muszę przyznać, że do teraz nie mogę odkleić od tyłka gaci obsranych ze szczęścia na wieść o tak wartościowej wygranej - a warto wspomnieć, że minęły już ponad dwa miesiące, więc wyobraź sobie jak bardzo gatki zespoliły się ze mną przez ten czas, a zatem jak obfita i siarczysta była moje reakcja na tę epicką runę. Poważnie, lepiej sprzedaj ten kamyk, bo jeśli poluźni Ci się zwieracz tak jak mi to będziesz miał delikatny problem z chodzeniem: gdy Mannaz powoduje leciutki upływ luźnego kału z odbytu to bardzo łatwo o zatarcie i zapieczenie rowka. To niebezpieczna sprawa. Sprzedaj runę. Zniszczy Ci życie, odbierze prawa rodzicielskie, pozbawi majątku, spali Ci matkę i zgwałci dom. Lub odwrotnie.

    10 października 2017 22:32 491
    0

    "spali Ci matkę i zgwałci dom" - człowieku, jesteś genialny xD

    10 października 2017 23:15 491
    0

    jakis kod na rune ?

    11 października 2017 08:30 491
    1

    Tak, musisz wklepać kombinację klawiszy. Już mówię jaką: kwadrat, kółko, R2, dziesiąte piętro w windzie, dzwonek sąsiada mieszkającego dwa domy na zachód, zieloną słuchawkę w telefonie i znów kwadrat.

    11 października 2017 09:51 491
    0

    ah udało mi się ustrzelić tą runę pięciokrotnie to jest to !

    15 października 2017 18:32 491
    0

    lepsze niż te inne runy :v

    17 lutego 2019 15:52 491
    0

    Ja mam runę Fehu i Tiwaz

    17 lutego 2019 20:05 491
    0

    Mam ją co 2 dni z daily chesta i zaczyna mi brakować przestrzeni, bo laski widząc taki majątek próbują mnie gwalłcić nawet podczas wizyt w kibelku, licząc że się nimi zainteresuje. Serio nawet moja 80-letnia sąsiadka nie daje mi żyć i podnosi spódnicę do wysokości kolan, pokazując biust.

    18 lutego 2019 09:00 491
    0

    Miło mi że ktoś wykopuje moje wpisy sprzed 2 lat xD

    19 lutego 2019 12:47 491
    0

    Żeby mieć szanse na lepszy drop musisz usunąć folder system32. Tam się instaluje dziennik z szansą na losowania nagród. Jeśli go wyczyścić to będziesz miał lepsze szanse :P

    20 lutego 2019 11:25 491
    0

    Polecam runkę .

    3 maja 2020 08:24 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się