• Sign in Sign up

  Collect SG

  Collect the rewards

  Community

  How it works

  Panach5 Flag pl

  2 weeks ago

  Disturbed Wizard

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  City
  神風 - Dezerter

  Chests

  Rewards

  Last user activity

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  received a reward - 1 Robux.
  3 months ago
  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  received a reward - P90 | Off World.
  3 months ago
  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented RAM Pressure.
  3 months ago

  Bardzo źle zoptymalizowana gra i gra nieczytelna

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Koniec tworzenia.
  3 months ago

  Ja szukałem strony podobne do gamehag i te inne, ale nie mogę znależć. Są same zagraniczne.

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  received a reward - StatTrak™ AK-47 | Uncharted.
  3 months ago
  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Koniec tworzenia.
  3 months ago

  To już koniec podróży... Przygoda była piękna, pojawiały się przeszkody, ale dało się to znieść i iść dalej. Każdy miał swój cel, mniej lub bardziej ambitny. lecz dalej wszyscy razem szliśmy. Każdy coś tu osiągnął, każdy wspierał innych w jakiś sposób. Nikt nie zważał na przyszłość, dalej szliśmy, mimo że parokrotnie opluci, zhańbieni, traktowani jak maszyny do zarabiania, a nie ludzi.

  Aż natrafiliśmy na przeszkodę nie do obejścia. Zostaliśmy doszczędnie zbeszczeszczeni i okradnięci. Ale tym razem nie ujdzie im to na sucho, Tak o to powstał bunt. Społeczność jest zła i domaga się anulowania aktualizacji regulaminu. Może to coś zmieni i Ci na górze opamiętają się. Ale czy mamy na co liczyć?

  Tak o to kończy się podróż. Może to właśnie ten moment był tak naprawdę celem podróży? A nasze cele nigdy nie istniały i były fikcją,lub być może tylko marzeniem.

  Ale w końcu liczy się sama podróż, a nie jej cel :)

  Było bardzo fajnie być w waszej społeczności i ją budować. Będe dobrze wspominał te czasy i osiągnięcia, jakie zdobyłem. Biorę ostatni "zasiłek" i odchodzę. Może co jakiś czas będe wchodzić i sprawdzić, czy coś się nie zmieniło.

  Nadal więrzę, że regulamin nie będzie wdrożony w życie, i że to tylko spóźniony żart na Prima Aprilis. bo strona naprawdę miałą potencjał i nie warto niszczyć tego, co budowało się tyle lat.

  "Nadzieja umiera ostatnia"

  Żegnam :(

  PS: ktoś zna jakieś inne stronki tego typu oprócz Do gry i Bana nki?

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Zmiany na forum.
  3 months ago

  Nowy regulamin wszytko pogorszy...

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Uwaga -- zmiana regulaminu.
  3 months ago

  Przecież to jest kabaret. Jeśli nic nie zrobisz w ciągu 7 dni to zabiorą AŻ 90% zysku z napisanych artykułów. Co jeśli ktoś zrobił wszystkie zadania na PC? Wiem, że może też na telefonie ale jaka szansa, że zaliczy i dadzą KD za nie? Ja nigdy nie dostałem KD za zadania na telefon, a wiele razy próbowałem.

  Gorzej już być nie może.

  A nie, Jeśli w ciągu 30 dni nie zrobisz żadnych zadań to będą ci teraz jeszcze ZABIERAĆ KD. Co tydzień po 50 KD. Przecież to brzmi abusrdalnie.

  Nie ma po co już korzystać z tej strony. Idę zrobić jakieś zadanie na szybko aby kupić nagrodę i zwijam manatki. Ktoś zna jakieś inne stronki do zarabiania? Oprócz do gry i bananek. Mam nadzieje, że Gamehag się opamięta i nie wdroży nowego regulaminu w życie.

  Edit: (Czy wam działą wysyłanie screenów do weryfikacji zadania, bo mi nie działa. Nie wiem czy to tylko u mnie, ale ostatnio Gamehag ma dużo błędów. Podczas wysyłania wiadomości pojawia się smutna minka, a gdy piszę obszerną opinię to co jakiś czas przerzuca mi wyrazy na początek)

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Uwaga -- zmiana regulaminu.
  3 months ago

  Tutaj omawiany nowy regulamin (nie wiem czy tylko to dodali), dla tych co nie chcą szukać.

  § 6 Kamienie Dusz i nagrody

  22,Jeżeli w ciągu 7 dni Użytkownik nie wykona nowego zadania Portalu Gamehag.com zostaje objęty Urokiem, który powoduje zmiany w przyznawaniu Kamieni Dusz, a jego konto otrzymuje tytuł Zaklętej Żaby:
  a) użytkownik przestaje otrzymywać dzienne Kamienie Dusz przyznawane za codzienne logowanie;
  b) użytkownik otrzymuje 10% kwoty Kamieni Dusz przyznawanej za stworzone Artykuły;
  c) użytkownik otrzymuje 10% kwoty Kamieni Dusz za sprzedane nagrody;
  d) użytkownik nie otrzymuje Kamieni Dusz za głosowanie nad Artykułami;
  e) użytkownik nie otrzymuje Kamieni Dusz za zgłaszanie postów.

  23.Jeżeli w ciągu 30 dni Użytkownik nie wykona nowego zadania Portalu Gamehag.com zostaje objęty Urokiem, który powoduje zmiany w przyznawaniu Kamieni Dusz, a jego konto otrzymuje tytuł Oślizgłej Ropuchy:
  a) utrzymane zostają zmiany w przyznawaniu Kamieni Dusz na koncie użytkownika wynikające z posiadania tytułu Zaklętej Żaby;
  b) z konta użytkownika odejmowane jest 50 Kamieni Dusz co każde 7 dni aż do czasu zdjęcia Uroku.

  24.Jeżeli konto Użytkownika zostało objęte działaniem Uroku, można cofnąć uzyskane efekty poprzez wykonanie przynajmniej jednego zadania z Gier lub Ścian Ofert dostępnych na Portalu Gamehag.com

  25.Po cofnięciu efektów Uroku z konta Użytkownika, Użytkownik otrzymuje status Tarczy Magicznej, która pozwala na jednorazowe zdobycie bonusu w postaci dodatkowych 5% kwoty Kamieni Dusz w zamian za wykonanie pierwszego zadania po zdjęciu Uroku.

  26.Status Tarczy Magicznej trwa 7 dni od zdjęcia Uroku. Jeżeli Użytkownik nie wykona przynajmniej jednego zadania w tym czasie, traci status Tarczy Magicznej, a jego konto ponownie otrzymuje tytuł Zaklętej Żaby.

  27.Status Tarczy Magicznej Użytkownik otrzymuje każdorazowo po zdjęciu Uroku.

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  3 months ago

  Ja też wcześniej korzystałem z Bluestacka, ale później zaczął się ciągle zawieszać, więc przeniosłem się na Nox. Na razie nie mam z nim problemów.

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  He took part in a giveaway Silver Lions 1000
  4 months ago
  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Co macie na koniec z majcy?.
  4 months ago

  Co to jest "majcy" ?

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Zmiany na forum.
  4 months ago

  Ja nic nie dostałem, bo nie oceniałem, ale ktoś na forum też coś wspomniał o tym, że dostał tylko 1 KD za ocenianie. Jeśli tak naprawdę jest, to się robi niedobrze. Coraz trudniej zdobywać KD, a ceny dalej rosną.


  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject wymagany wiek.
  4 months ago

  Tylko jak ta kontrola miała by działać? Wiek zawsze można zmienić w Internecie. Jedynym sposobem, który według mnie jest efektywny, to przesłanie zdjęcia dowodu osobistego. Ale społeczności się to nie spodoba.

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Rozpatrywanie.
  4 months ago

  No nie wiem czy dostaniesz je. Ja też nie dostałem KD za zadania ze ściany. Nie wiem czy support w tym przypadku pomoże, gdyż oni nie mają wpływu na dostarczanie KD za zadanie. Można tylko pogodzić się z tym, że nie dostaniesz je.

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  4 months ago

  Lektury są po to, aby poznawać dane epokii i ich cechy. Może tylko w szkole podstawowej zadziała ale nie wyżej.

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  4 months ago

  Możba sprzedać tylko klucze steam za KD, gdy zdobędziemy je ze skrzynek za KD. Klucze steam z darmowych skrzynek nie można sprzedać. Cena kluczy chyba zależy od ceny kluczu, jaką zdobędziesz.

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Pytanie o nagrody ze skrzynek.
  4 months ago

  Nie dostaje się takiej samej ilości KD, co watość skrzynki. Nie pamiętam, ale chyba to zależy od ceny nagrody jaką dostałeś. Moim zdaniem, nie warto otwierać tych skrzynek.

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Ludzie artykułów.
  4 months ago

  Wylew frustracji nic nie da. Ten problem jest już powszechny i trzeba się przyzwyczaić. Skoro jesteś pewien, że artykuł jest dobry to wyślij go do supportu lub wstawiaj go aż do skutku.

  Panach5 badge
  Panach5 avatar
  Commented subject Co to zadania dnia?.
  4 months ago

  Nigdy nie miałem tej runy i nie wiem czy jest w ogóle dostępna. Co do +20 KD za zadania dnia, sądzę, że chodzi o te zadanie z bonusem, które znajduje się pod naszym profilem. Oczywiście, to moja teoria i może zadania dnia są czymś innym i występują tylko w innych krajch.

  Friends

  Recently played

  World of Tanks

  World of Tanks is an online MMO game which allows players to take part in huge tank battles. A very important aspect of the game is the ability of cooperation since the victory depends not only on you but also on an entire party of allied tanks!It isn’t only a typical shooter, but in addition to that, a strategic game while the ...

  Forge of Empires

  One of the best browser strategy games. Our city is developed since time immemorial, since the Stone Age. Starting with a pure plot of land used for our own village, we have to expand in order to create our own empire. An amazing aspect of the game is the fact, that the time is passing, so the era are changing as well. In this w...

  Star Conflict

  Star Conflict is a MMO game that is an incredibly extended space simulation. As in all games of this type, we can choose to play alone and carry out the missions or to play in a team where the cooperation is one of the most important features! The part of creating our character is a very interesting aspect of this game. So, ther...

  Lineage 2

  Take a bottle of water and a snack before sitting in front of your keyboards and mouses, because there you have something you won’t be able to break away from! Lineage 2 is a free-to-play MMORPG game set in a world overwhelmed by war and treason.Just at the beginning, the game gives us many possibilities; during the character cr...

  Counter-Strike: Global Offensive

  CS:GO – there we have a worthy successor of the classic game “Counter-Strike”. Join a massive e-sport community. Play in one of two game modes (Classic Casual or Classic Competitive) or more dynamic – Demolition and Arms Race. Amazing graphics, great sound effects and an incredible realism (no weapon zoom...

  Warframe

  Warframe is in fact the name of the super-advanced armor our character is wearing; which has been unexpectedly woke from the hibernation by a mysterious individual known as the Lotus. The character will have one, simple objective – fight dozens of enemies to reunite the space colonies overwhelmed by wars between three major fact...

  Friends (2)

  Forum activity

  Thread list

  Best comments