• Zaloguj Zarejestruj

Zdobywaj KD

Odbieraj nagrody

Społeczność

Jak to działa

Usuwanie gier przez steam.

Co o tym sadzicie i jakie jest Wasze zdanie.

2 kwietnia 2019 08:42 491
    0

Zależy co usuwają i dlaczego.

Z regóły dobrze robią, steam i tak jest zawalony nic nie wartym chłamem. Mogliby usuwać więcej. xP

2 kwietnia 2019 13:23 491
    0

usuwają zazwyczaj bezwartościowy śmieć, więc jest to dobra praktyka.

2 kwietnia 2019 15:33 491
    0

R ozumiem gdy chodzi o plagiat lecz poza tym...

2 kwietnia 2019 15:48 491
    0

Poza tym z automatu powinni usuwać też gry zwyczajnie popsute, czy niedokończone, których deweloper nie zamierza naprawiać, bo np. woli co miesiąc wypuszczać kolejnego gniota, na szybko sklejonego z jakiś assetsów w Unity, albo co gorsza jakimś pseudo edytorze do robienia gier. xP To co teraz się dzieje na steamie to chyba poziom często gorszy niż to co kiedyś się działo na scenie freeware, czy np. Newgrounds (serio, dzisiaj ng to kopalnia gier o niebo lepszych niż połowa tytułów na steamie i nikt nie woła za nie pieniędzy xP) i flaszówkach, które ludzie tam wrzucali, na stronach typu DADIU, czy DigiPen gdzie uczelnie zamieszczają twory swoich studentów też można sobie za darmo ściągnąć o niebo lepsze rzeczy. Steam aż się prosi o jakąś kontrolę jakości. (tutaj propsy dla epica, który zapowiedział, że śmieci na jego platformie nie uświadczymy xP) To nie są gry, to są cyfrowe odpady, które nie zginęły w odmętach internetu tylko i wyłącznie z powodu dodawanych do nich kart Steam i wpychania ich do różnych bundli.

Ja mam dużą tolerancję na gnioty, swojego czasu całkiem fajnie się bawiłem przy strzelankach od City Interactive (serio, przy wielu tytułach dostępnych na steam wyglądają jak produkty AAA) i tytułach, które lądowały w CD-Action w Kaszanka Zone. Żywo interesowałem się kiedyś sceną freeware i ogrywałem sobie flashówki na wspomnianym Newgroundsie, oraz twory tworzone w rpgmakerze, czy gamemakerze. Nie mam dużych wymagań co do gier, ale nawet dla mnie masa tytułów na steamie to zwyczajna żenada.

Zero tolerancji dla developerów którzy robić gier nie umieją i chyba nie zamierzają się nauczyć, jedynie próbują zdzierać z ludzi kasę jak najniższym nakładem pracy.

2 kwietnia 2019 21:17 491
    0

myślę że nie dobrze robią że usuwają gry

3 kwietnia 2019 09:29 491
    0

Jak dlamnie te za pare groszy mogli by usunąć i tak nie grywalne ...

3 kwietnia 2019 13:12 491
    0

Aby skomentować musisz być zalogowany!

Zaloguj się