• Zaloguj Zarejestruj

Zdobywaj KD

Odbieraj nagrody

Społeczność

Jak to działa

co ma być widoczne

Witam czy komuś zaakceptowali screen niech powie co ma być widoczne bo caly czas odrzucony

29 grudnia 2018 22:45 3346
    0

wydaje mi się że musisz wejść do ekwipunku i użyć przedmiotu do zmiany imienia Riggsa na nick podobny do tego jaki masz w Gamehag i kliknąć w profil bohatera w lewym górnym rogu. Nie jestem pewien ale jak wrzucałem inne to odrzycali po 3 min a tego ss już weryfikują od 12h więc chyba dobre

5 stycznia 2019 09:34 3346
    0

Witam zarejestrowałem się w grze World war Rising wbiłem 11 poziom po czym moje zdjecie z wykonanym zadaniem zostało odrzucone. Tak utworzyłem nowe konto z waszego refflinka Misty avatar Niestety przyznawanie KD za zlecenia jest niezależne od nas. Jeśli nie otrzymałeś swoich punktów, poczekaj 24 godziny. W razie braku przyznania KD spróbuj skontaktować się z supportem ściany na której znajduje się to zadanie - my zapewniamy obsługę portalu i forum, dbamy o wydawanie nagród, ale jak wspominałem wcześniej, nie mamy na to wpływu. Współpracujemy z producentami którzy ze swojej strony przeprowadzają weryfikację, a dopiero później dane docierają do nas. Bez tego ani rusz. Prosimy o cierpliwość. :) Przeciez wysłałem wam screena z tym zadaniem jaka ściana. To zadanie ktore wy akceptujecie Misty avatar Pamiętaj, że tylko nowi gracze mogą wykonywać zadania z gier na Gamehag. Staramy się, by każdy miał równe szanse, więc nie możemy zaakceptować zadania, jeżeli w przeszłości grałeś już w tą grę. Załóż NOWE konto w grze, i prześlij nam ponownie zrzut ekranu. CZy wy spbie jaja robicie. ZArejestrowałem sie z waszego linku utworzyłem nowe konto wykonałem zadanie a wy mi tutaj ze nowe konto Misty avatar Pamiętaj, że tylko nowi gracze mogą wykonywać zadania z gier na Gamehag. Staramy się, by każdy miał równe szanse, więc nie możemy zaakceptować zadania, jeżeli w przeszłości grałeś już w tą grę. Załóż NOWE konto w grze, i prześlij nam ponownie zrzut ekranu.

6 stycznia 2019 01:11 3346
    0

Rozmowa z supportem Olewanie i tyle

6 stycznia 2019 01:12 3346
    0

ja mialem z war thunder zadanie odrzucone do misty napisalem i zakceptowala tylko u was jakis problem a z tym co piszecie tez mam takie cos tylko w innej grze i to samo a tutaj raczej takie cos nie powinno wystapic

7 stycznia 2019 00:23 3346
    0

nie ma zadań :/

24 września 2019 14:27 3346
    0

Aby skomentować musisz być zalogowany!

Zaloguj się