• Zaloguj Zarejestruj

Zdobywaj KD

Odbieraj nagrody

Społeczność

Jak to działa

Gry na Steam na słaby komputer

Witam dzisiaj podam gry na słaby komputer na Steam zapraszam

1. Pikuniku
    jest to gra w której wcielamy się w bestie z góry idąc do miasta spotykamy ludzi i dowiadujemy się o miejskiej legendzie o nas która okazuje się kłamstwem. Naszym zadaniem jest powstrzymanie firmy sunshine która chce zalać wszystko lavą i zrobić perfekcyjne miasto gdzie będzie tylko jeden człowiek i roboty. Gra jest bardzo fajna humorystyczna dla każdego wieku.

2.Farming Simulator 2011 - 2013
    Podaje dwie ponieważ następne części są robione z inną grafika staranniejsze i może nie pójść. W grze wcielamy się w rolnika który na start dostaje kasę i podstawowe maszyny a w zależności od poziomu trudności jaki sobie ustawimy konkretną ilość zboża w silosie na start. Naszym zadaniem jest oranie / kultywowanie pół a następnie sianie. Można też opryskać pole jest to opcjonalne ale warto ponieważ zbiory będą o wiele większe wyrośnięte zboże musimy włości a następnie sprzedać w zależności jak często będziemy sprzedawać w danym skupie danego zboża zmniejszy się jego zapotrzebowanie na dane zboże a przy okazji cena za nie więc jak nie spieszysz się do zarobienia zbieraj zboże do silosu i czekaj na najwyższą cenę. W FS 2011 otrzymujemy możliwość hodowli krów a w 2013 krów kur i owiec więc FS 2013 jest bogatsze w zwierzęta oraz posiada możliwość sadzenia ziemniaków i buraków cukrowych.Z uzbieranej kwoty możemy kupić nowe maszyny rolnicze.
    Do gry jest możliwość wgrania modów typu polskich maszyn samochodów od fiata do Lamborghini mody skryptów czyli na przykład podążanie pojazdu za drugim co jest dobre przy transporcie pokazów na pole. Gra posiada tryb multiplayer.

3.Portal 1 
    Portal to gra która powstała w 2007 r co już mówi że gra może pójść na słabym komputerze.
    Nie patrzcie na datę ponieważ ta gra to piękność wcielamy się w postać zwaną chell która się budzi w Aperture Science gdzie wita ja GLaDOS
    Czyli sztuczna inteligencja każe ona nam wykonywać testy związanie z portagunem. Na początek po przejściu 1 min dystansu znajdziemy portalgun lecz może on strzelać tylko 1 kolorem niebieskim naszym zadaniem jest strzelaniem niebieskim wskakiwanie do niego i wydostawanie się przez 2 pomarańczowy ( stawiany przez GLaDOS ) przechodząc przez pokoje odnajdziemy nowy portalgun który posiada oba kolory i od tej pory jesteśmy samodzielni. W pokojach znajdą się też wieżyczki które będą do nas strzelać gra nie ma pasku życia lecz gdy do nas strzelać pojawia się na ekranie krew gry będzie jej za dużo zginiemy po odejściu od wieżyczki z krwią na ekranie możemy poczekać 3 sekundy aż krew zejdzie. W pokojach znajdą się również kostki które możemy postawić na przyciskach kulki które muszą dotrzeć i do specjalnego miejsca.
    Po jakimś czasie GLaDOS mówi nam że wygraliśmy i otrzymamy tort lecz zaprowadzą nas do ognia w którym chce nas zabić lecz możemy z tamtad uciec strzelać portalem w ścianę i ścianę wyżej oraz wskakując tam. 
    Następnie musimy przemierzyć daleką drogę by odnaleść GLaDOS i ją zabić do tego użyjemy wierzyczki która sama postawiła. Pokój jest cały ze ścian na portale więc gdy postawimy portal przed sobą i nad sobą skierowany w GLaDOS gdy Wierzyczka na celuje uciekamy i zbieramy rdzenie i je wyrzucamy do ognia . Rdzenia są to takie kule osobowości GLaDOS są od złości itd.

4. Portal 2
    To kolejna odsłona portala która powstała w 2011 r. Kontynuuj chell lecz wita nas wheatley w pokoju zawieszonym na dźwigu. naszym zadaniem jest obudzenie GLaDOS i wczepienie wheatley-ego do jej ciała gdy to zrobimy wheatley zamienia GLaDOS w ziemniaka lecz GLaDOS jako ziemniak denerwuje go i z nerwów bije w windę w której jesteśmy i spadamy do Aperture Science czyli pierwszego jaki powstał.  Dowiadujemy się więcej o fabule i o założycielu Aperture Science czyli Cavie Johnsonie  poznajemy nową rzecz jaką są żele niebieski do wyższego skoku pomarańczowy od szybkości i biały do możliwości kładzenia portalu gdzie kolejek gdzie on się wyleje. Gdy wrócimy a wheatley chce nas dalej zabić zmierzamy się zanim i musimy tym razem nie odczepić a wczepić rdzenie z 1 części co się okazuje przeżyły one i nie wpadły do ognia a do klatki. 
    Gar posiada tryb multiplayer i tworzenia własnych poziomów.

1. 5. Kao The Kangaroo Round 2 
      Jest to polska gra w której kontynuujemy słowne przygody z tytułowym kangurkiem kao. W pierwszej części pokonujemy Huntera lecz wypuszczamy go na wolność a w drugiej części nadal porywa zwierzęta dlatego musy go powstrzymać (znowu). Przechodzimy wiele poziomów w czym wyścig łódek kilka ucieczek musimy przepłacać za zebrane dukaty bossmana który nas wpuści do doków gdzie niedługo znajdziemy Huntera i rozprawimy się z nim. W grze są także kryształy które umożliwią nam odblokowanie poziomów bonusowych oraz gwiazdki. Co 50 gwiazdek dostajemy nową umiejętność ( 50, 100 ,150 , 200 i 250). Są trzy fazy walki gdzie przy każdej śmierci nie ważne gdzie cofamy się do 1 fazy. Faza 1 unikanie bomb na statku 2 faza ucieczka przed bombami niszczącymi most prowadzący do lądu i 3 faza strzelanie bumerangami do Huntera żeby go pokonać lecz trzeba pamiętać żeby w nas nie trafił i nie był zbyt blisko łódki z której może uciec ponieważ jak do niej dojdzie zaczynamy poziom od nowa czyli od 1 fazy.
      Najlepiej jest uzbierać 250 gwiazdek ponieważ dostaniemy wtedy nieskończoną ilość bumerangów.

12 października 2021 12:23 324
    0

fajnie opisane, kilka gier pobiore i zobaczę czy mój komputer wytrzyma heh

12 października 2021 14:05 324
    0

Mi całkiem nieźle działa The Binding of Isaac

12 października 2021 15:26 324
    0

fajne gry, i świetnie opisane przede wszystkim hah

12 października 2021 16:15 324
    0

Timberman jest spoko.

16 października 2021 20:57 324
    0

muck na najniższych

18 października 2021 18:05 324
    0

timberman

18 października 2021 19:39 324
    0

Polecam TimberMan, i Brick Rigs

18 października 2021 21:10 324
    0

timbermana se zagraj

20 października 2021 13:00 324
    0

timberman najlepszy

23 października 2021 01:07 324
    0

timberman co to za gra

23 października 2021 10:52 324
    0

ja mam dobry komp więc otpalam sapera XD

23 października 2021 11:11 324
    0

dzięki pomogłeś mi

23 października 2021 11:50 324
    0

dzięki pomogłeś mi

23 października 2021 11:50 324
    0

zadługie nie czytam sorry

23 października 2021 11:52 324
    0

left 4 dead jest fajny

24 października 2021 14:17 324
    0

w końcu także od Valve jak Portal

24 października 2021 20:14 324
    0

Timberman

24 października 2021 20:58 324
    0

minecraft jest dobry

27 października 2021 18:18 324
    0

Mass Effect ma bardzo niskie wymagania sprzętowe, a jest gra najlepszą z najlepszych

27 października 2021 22:18 324
    0

Spoko, spróbowałbym w wolnej chwili ale mi sie nie chce

27 października 2021 22:33 324
    0

dzięki nareszcie mam w co grać

28 października 2021 00:42 324
    0

dzieki mam MeGa SŁABY komp

29 października 2021 11:49 324
    0

Aby skomentować musisz być zalogowany!