• Zaloguj Zarejestruj

Zdobywaj KD

Odbieraj nagrody

Społeczność

Jak to działa

Ban/kradzież nagrody PSC 20 - epilog

Z uwagi na chwilowy brak laptopa nie logowałem się tu jakieś 3 tygodnie. Wróciłem, ku mojemu (nie)zdziwieniu, nie otrzymałem już żadnych dodatkowych wyjaśnień w kwestii oszustwa, jakiego dokonał na mnie portal Gamehag (czasowy ban na konto oraz utrata nagrody bez słowa wyjaśnienia). Nadal nikt nie napisał mi czarno na białym, co zawiniłem (nie licząc zdawkowych sugestii Misty dotyczących VPN/multikonta, ale raz że to bzdura, a dwa że Misty to bot i odpowiada każdemu tak samo). Jedyny wniosek jaki mi się nasuwa, to problemy z wypłacalnością portalu, czego efektem jest swego rodzaju "polowania na czarownice". Czyli na każdego znajdziemy haka, a że mamy spore problemy to mówiąc obrazowo jak "złapiemy cię na piciu piwa pod sklepem" to od razu "zsyłamy do łagru". Bo tak. Np. przejrzymy jeszcze raz twoje screeny, znajdziemy 1 nieprawidłowy (który sami zaakceptowaliśmy) i ban. Albo jakiś nieodpowiedni komentarz. Albo logowanie w trybie incognito (w nowomowie Gamehag to "logowanie z wielu krajów"). Albo cofnięcie polubienia na FB (sam tak zrobiłem, bo jeszcze na łeb nie upadłem żeby własnym nazwiskiem firmować taką lipę). Poza tym regulamin jest napisany tak, że można go dowolnie interpretować, a kto się będzie procesował o głupie 20 czy nawet 50 złotych? Bądźmy szczerzy, większość tutaj to dzieciaki i nawet nie ma pojęcia, że posiada jakieś prawa. A nawet jak się mamie poskarżą, to co najwyżej dostaną op***dol bo "marnują czas na głupie gry, dają zarobić jakimś oszustom" (to akurat prawda) itd.

21 listopada 2017 17:48 491
    0

Na twoim miejscu przeczytałbym regulamin . Znając regulamin nic nie będą mogli ci wmówić i zapytaj osoby która się na prawie i spróbuj do sądu . Nie dlatego że chcesz nagrodę a dla zasady .

21 listopada 2017 17:53 491
    0

to że usuwają komentarze typu ,,ghjgghjgjhgjghj" to akurat dobrze i apropo banów, to miałem kiedyś za logowanie z wielu krajów, wystarczyło napisać parę emaili do gamehaga i jak widać ban się skończył. Napisali że można się logować tylko w kraju w którym się zarejestrowało. Pisze to żeby wszyscy więdzieli że w regulaminie jest błąd i żebe w razie potrzeby pisali emeile do gamefaga.

21 listopada 2017 21:26 491
    0

Yyyyy, że tak serio o tych artykułach? Spróbuj jeszcze raz do Misty napisać w sprawie nagrody. Moja nie przychodziła 43 dni, w końcu się wkurzyłam, napisałam i po kilku godzinach o dziwo przyszła i nagroda i wiadomość od Misty w sprawie jej otrzymania.

21 listopada 2017 22:59 491
    0

Moja została odrzucona. Czyli pozamiatane. Nie będę się kopał z koniem, zwłaszcza że ostatnio mam na głowie ważniejsze sprawy (m. in. konieczność zakupu nowego lapka, który i tak będzie kosztował ze 20 razy tyle, ile tutaj straciłem).

21 listopada 2017 23:07 491
    0

Uważasz, że zakładanie tematów, które totalnie nie mają sensu, po to aby otrzymywać doświadczenie jest okej? Ktoś to potem musi usuwać kolego. To jest forum, a nie śmietnik ;).

22 listopada 2017 11:29 491
    0

Według mnie gamehag powinien wprowadzić coś takiego jak upomnienia wrazie gdyby ktoś coś przypadkiem zrobił

22 listopada 2017 14:53 491
    0

Używałeś wulgarnych słów, które są niedozwolone na naszej stronie.

23 listopada 2017 14:45 491
    0

Napisz do Misty

23 listopada 2017 21:47 491
    0

Aby skomentować musisz być zalogowany!

Zaloguj się