• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Refillable potion dlaczego jest beznadziejny.

    1. Refilable potion daje nam 250 hp a 3 hp poty dają 450 hp przy tym samym koszcie.
    2. Musimy się raz cofnąć aby uzyskać takie samo value z Refillable potion co z hp potów ale po co to robić skoro dzięki potom możemy dofarmić na tyle aby nie potrzebować potów po pierwszym cofnięciu.
    3. W prawie każdym temacie na różnych stronach spotykałem argument "jungler z lepszym clearem nie potrzebuje tak dużego heala" ale po co brać mniej skoro można wźiąść więcej i dofarmić w sumie całego smite'a z ulepszeniem.
    4. Argument z punktu 3 kuleje jeszcze bardziej gdyż grając masterem yi który ma chyba najlepszy clear na chwilę obecną jeśteśmy w stanie bez żadnych potów wyczyśćić wszystko oprócz reda i i tak będziemy mieli ponad pół hp.
    5. Słyszałem także o taktyce żeby po około 3 campach cofasz by odnowić refillable potion i dokupić mały item do kolorka, ale poco mam to robić skoro dzięki 3 red potom nawet grając jakąś seju czy nautiliusem mogę cofnąć mając hajs na cały smite, po kilku gankach i jungli.

    Jeśli ktoś chce mnie zchejtować bo nie jestem chory na "lcs syndrom" czyli " OŁ MAJ GAD FEJKER ZAGRAŁ SORAKĄ W JUNGLI, TO JEDYNY SŁUSZNY PICK I TERAZ SORAKĄ GRA SIĘ TYLKO W JUNGLI" to postaraj się powiedzieć coś ciekawego albo wyjaśnić czemu niby jest taki dobry. 

    5 września 2016 16:38 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się