• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Artykuły odrzucone przez społeczność za spam

    Czy tylko mi zdarzyło się siedzieć nad artykułem kilka godzin, po czym zostaje odrzucony przez społeczność za spam lub plagiat ...

    15 marca 2020 11:31 491
    0

    Uwierz mi, że ten problem istnieje już od dawna i wiele osób go doświadcza.
    Zdradzę ci smutną prawdę- większość naszych użytkowników to dzieci, do tego to głupie i bezmyślne dzieci.
    Oceniają artykuł na zasadzie "po co mam się męczyć, zaznaczę spam".

    Ja jeśli mam odrzucony artykuł to po prostu dodaję go znowu i tak do trzech razy sztuka.

    Jeśli za trzecim razem się nie uda to czekam z publikacją do innej pory dnia, żeby artykuł ocenili inni użytkownicy. Wtedy już się udaje.

    Najlepiej się dodaje wcześnie rano lub w nocy, bo dziecióry wtedy śpią.

    "Dziwne symulatory #3" Dodawałem właśnie 3 razy, bo był odrzucany. Najlepsze, że został odrzucony szybciej niż ktokolwiek byłby w stanie go przeczytać w całości. Resztę sobie sam dopowiedz.

    15 marca 2020 11:50 491
    0

    Mam nadzieję, że nie stracę przez to punktów, specjalnie użyłem runy i przez takie odrzucanie, skończy mi się ona zanim artykuły zostaną zatwierdzone.

    15 marca 2020 12:22 491
    0

    elo no to jest prawda ja tak samo miałem

    15 marca 2020 12:25 491
    0

    Tak i szczerze, pisałem wcześniej artykuły, w które włożyłem o wiele mniej pracy i zajęły mi mniej czasu, a zostały dodane bez problemu.

    15 marca 2020 12:28 491
    0

    Ja oceniam codziennie i nie zdazylo mi sie jeszcze zaznaczyc spam czy odrzucic bo wiem ile pracy trzeba wlozyc w to poza tym czytam w przeciwienstwie do 7 latkow ktore nie umia czytac

    15 marca 2020 12:41 491
    0

    Runa kończy mi się za 5 dni, artur_cudak problem polega na tym, że część jest plagiatem, ale rzeczywiście trzeba doceniać czyjąś pracę.

    15 marca 2020 13:02 491
    0

    Jestem ciekawy, czy powodem jest również to, że artykuł jest bardzo długi i nikomu nie chce się tego czytać, albo też przez zastosowanie pogrubień, punktorów oraz dokładnie dopasowanych grafik ludzie oceniają tylko na pierwszy rzut oka, że plagiat bo zbyt porządnie.

    15 marca 2020 16:36 491
    0

    Dla tego wolałbym aby to administrator dawał ostateczny werdykt, sorry na ostatnim artykule się mocno zawiodłem bo był żekomo spamem/plagiatem.

    15 marca 2020 17:07 491
    0

    Po prostu są leniwymi burakami, które liczą na łatwe KD. Właśnie przez takie osoby nie przyznają już kamieni dusz za ocenianie jako plagiat, nawet jeśli tekst faktycznie jest plagiatem.

    15 marca 2020 17:08 491
    0

    Czy u Ciebie jest widoczny taki artykuł, "Poznajmy gierkę 01: Boris and the Dark Survival". Został uznany za spam/plagiat, po rozmowie z Misty trafił on na forum, gdzie kompletnie go nie widze. ehh chciałem zrobić serię artykułów w których przybliżałbym nowe i starsze gry, ale na obecną chwilę nie mam do tego już motywacji...

    15 marca 2020 17:37 491
    0

    @Ink Znalazłem, aczkolwiek nie można w niego wejść.

    15 marca 2020 18:38 491
    0

    No to fajnie...artykuł umieszczony na forum... Pewnie Misty wysłała go na forum tylko w innym wymiarze XD Kto zrozumie czarodziejki i ich czary.

    15 marca 2020 18:46 491
    0

    Już 3 razy mi odrzucili ....

    15 marca 2020 18:59 491
    0

    To nołsens, że każdy może oceniać artykuły dziś było z 10 z czego 3 czy 4 żywcem przekopiowane z innych stron, a w komentarzach "Bardzo dobry", "ciekawe" "super". Oceniałem twoje artykuły dziś już 2 razy. Na plus oczywiście. Zgłaszanie postów też śmiesznie działa, ale rozumiem mało modów dużo spamu, ciężko to ogarnąć. Odświeżanie tematów przez dzieci sprzed 3/4 lat i spam, że coś nie działa też jest śmieszny. No, ale cóż taki marketing tej strony.

    15 marca 2020 19:19 491
    0

    siemka to prawda tez tak miałem

    16 marca 2020 01:17 491
    0

    Ciekawa sprawa, na początku napisałem do supportu, że mi odrzuca wszyskie artykuły, więc postanowili jeden z nich wrzucić na forum. I tyle, artykuły ani nie są wszystkie bo się ze sobą łączą, a wstawiony na forum jest jeden, już nie wspominam o tym że nie chodziło mi o wstawianie ich na forum. Nie wiem już co mam robić, wysyłać dalej nie ma co, bo teraz nic dziwnego że spam jak już jest wstawiony raz, a pozostałe też nie ma sensu wstawiać jak są dalszą częścią.

    16 marca 2020 18:08 491
    0

    Możliwe też że odrzucany jest z jakiegoś powodu np głupi wstęp typu zaakceptujcie artykuł bo zbieram na kody - od ręki u mnie takie coś leci. Może nadmierna interpukcja albo właśnie dzieci klikają wszystko w odrzuć lub sami napisali dziadostwo które zostało odrzucone i wywalają wszystkie.

    16 marca 2020 18:19 491
    0

    Ma mam cześć na forum i część na głównej. Seria o herosach z warcrafta 3 :) Więc można i warto.

    Każdego twórcę zapraszam też do mojej nowej grupy "rzeczowa dysputa", którą stworzyłem by ci bardziej ogarnięci użytkownicy tacy jak my mogli się wspierać.
    mógłbyś tam wrzucić info o swoim artykule i wtesy byśmy go ocenili, może jak będzie większa grupa to przebijemy tych którzy wszystko klikają jako spam.

    16 marca 2020 18:55 491
    0

    Twój artykuł xxxxxxxxxx! został odrzucony, powód Twój artykuł został odrzucony przez użytkowników ze względu na plagiat/spam. Odrzucony po 15 minutach, wrzuciłem drugi raz i chyba czeka na decyzję administracji bo nie ma już przy nim "oczekiwanie na werfikację" tylko sam banner,

    16 marca 2020 19:26 491
    0

    Jeśli nie został jeszcze zaakceptowany i nie ma przy nim inf. "w trakcie weryfikacji" to możesz odetchnąć. Czeka już tylko na akceptację od modów, ale to tylko formalność.

    16 marca 2020 19:33 491
    0

    W takim razie będę jeszcze próbował dodać pozostałe części, jak nie przejdzie poproszę o dodanie ich też na forum.

    16 marca 2020 19:34 491
    0

    W końcu ci się uda, ewentualnie odczekaj dzień czy dwa i wtedy spróbuj .

    16 marca 2020 19:55 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się