• Sign in Sign up

Collect SG

Collect the rewards

Community

How it works

Metin2 lvl3

It wass good game nice i like d it gg need lvl 3

18 october 2019 18:01 8
    2

ı dont like metin 2. bad game or ppoooooff game.

28 november 2019 18:00 8
    0

good game good game good game or bad game

28 november 2019 18:00 8
    0

Metin 2 is very good.

22 december 2019 19:25 8
    0

best topic of the decade

2 january 2020 18:40 8
    0

www.metin2.org adresinden türkçe kurulumu indirilip tamamen türkçe anlatım ve görevlerle oynanabilecek oyun 4 karakter vardır asasin,büyücü,warrior ve sura.warriorla ile sura erkek asasin ve büyücü kızdır.sura karakteri hem büyücü hem warrior az asasin az büyücü olabilir isteğe bağlı tabiki.oyun parası satın alıp biraz daha üstün olabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz.bu günlerde oynanabilecek en güzel free oyundur grafikleri bir free oyuna göre çok şahanedir.her levelde bir level puanı alınır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız artık bir süper skill sahibi olrsunuz bunun daha iyisinide istiyorsanız. 17 puan olan skillinizn kitabını bulup geliştirme yapmanız gerekir.ayrıca 3 farklı ülke vardır mavi yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.

17 january 2020 19:26 8
    0

www.metin2.org adresinden türkçe kurulumu indirilip tamamen türkçe anlatım ve görevlerle oynanabilecek oyun 4 karakter vardır asasin,büyücü,warrior ve sura.warriorla ile sura erkek asasin ve büyücü kızdır.sura karakteri hem büyücü hem warrior az asasin az büyücü olabilir isteğe bağlı tabiki.oyun parası satın alıp biraz daha üstün olabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz.bu günlerde oynanabilecek en güzel free oyundur grafikleri bir free oyuna göre çok şahanedir.her levelde bir level puanı alınır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız artık bir süper skill sahibi olrsunuz bunun daha iyisinide istiyorsanız. 17 puan olan skillinizn kitabını bulup geliştirme yapmanız gerekir.ayrıca 3 farklı ülke vardır mavi yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.www.metin2.org adresinden türkçe kurulumu indirilip tamamen türkçe anlatım ve görevlerle oynanabilecek oyun 4 karakter vardır asasin,büyücü,warrior ve sura.warriorla ile sura erkek asasin ve büyücü kızdır.sura karakteri hem büyücü hem warrior az asasin az büyücü olabilir isteğe bağlı tabiki.oyun parası satın alıp biraz daha üstün olabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz.bu günlerde oynanabilecek en güzel free oyundur grafikleri bir free oyuna göre çok şahanedir.her levelde bir level puanı alınır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız artık bir süper skill sahibi olrsunuz bunun daha iyisinide istiyorsanız. 17 puan olan skillinizn kitabını bulup geliştirme yapmanız gerekir.ayrıca 3 farklı ülke vardır mavi yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.www.metin2.org adresinden türkçe kurulumu indirilip tamamen türkçe anlatım ve görevlerle oynanabilecek oyun 4 karakter vardır asasin,büyücü,warrior ve sura.warriorla ile sura erkek asasin ve büyücü kızdır.sura karakteri hem büyücü hem warrior az asasin az büyücü olabilir isteğe bağlı tabiki.oyun parası satın alıp biraz daha üstün olabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz.bu günlerde oynanabilecek en güzel free oyundur gr

0

www.metin2.org adresinden türkçe kurulumu indirilip tamamen türkçe anlatım ve görevlerle oynanabilecek oyun 4 karakter vardır asasin,büyücü,warrior ve sura.warriorla ile sura erkek asasin ve büyücü kızdır.sura karakteri hem büyücü hem warrior az asasin az büyücü olabilir isteğe bağlı tabiki.oyun parası satın alıp biraz daha üstün olabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz.bu günlerde oynanabilecek en güzel free oyundur grafikleri bir free oyuna göre çok şahanedir.her levelde bir level puanı alınır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız artık bir süper skill sahibi olrsunuz bunun daha iyisinide istiyorsanız. 17 puan olan skillinizn kitabını bulup geliştirme yapmanız gerekir.ayrıca 3 farklı ülke vardır mavi yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.www.metin2.org adresinden türkçe kurulumu indirilip tamamen türkçe anlatım ve görevlerle oynanabilecek oyun 4 karakter vardır asasin,büyücü,warrior ve sura.warriorla ile sura erkek asasin ve büyücü kızdır.sura karakteri hem büyücü hem warrior az asasin az büyücü olabilir isteğe bağlı tabiki.oyun parası satın alıp biraz daha üstün olabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz.bu günlerde oynanabilecek en güzel free oyundur grafikleri bir free oyuna göre çok şahanedir.her levelde bir level puanı alınır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız artık bir süper skill sahibi olrsunuz bunun daha iyisinide istiyorsanız. 17 puan olan skillinizn kitabını bulup geliştirme yapmanız gerekir.ayrıca 3 farklı ülke vardır mavi yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.

0

10 yıllık bir başka oyuncu ise “10 yılda 5-6 karakter yaptım. Her ay 500 lira yatırmaya başladım. Kredi kartıyla ödüyordum. Oyun karakterime ait malzemeler çalındı. Sonra diğer hesabımı da soydular, bildirim yaptım. Şu an 50 bin liramı aldılar. Suç duyurusunda bulundum. Oyun tamamıyla psikoloji bozuyor. Eşim ‘Oyun mu ben mi?’ dedi. Ben oyunu tercih ettim ve yuvamı yıktım. Şimdi de karakterlerimi kapattılar” diye konuştu.

23 january 2020 11:14 8
    0

Esenyurt'ta Metin2 adlı oyunu oynayan 13 yaşındaki Hakan Ekinci, odasında ölü bulunmuştu. Boynunda düğümlenmiş bir elastik bandajla bulunan küçük çocuğun ölümü hakkında Adli Tıp Kurumu’nun hazırladığı ön raporda intihar ettiği ortaya çıkmıştı. Bilişim polisi, çocuğun bilgisayarındaki incelemelerini sürdürüyor. Aile ise rapordaki “intihar” bulgusuna rağmen “cinayet” iddiasında bulundu.

23 january 2020 11:14 8
    0

Doğrudur hocam knight oynayıp silkroada başlayan çok arkadaşım oldu ama ben genellikle internet kafelere göre konuştum. Mesela internet kafelerin altın dönemlerinde knighttan başka oyun oynanmıyorken ardından metin2 ye geçti. Neyse Metin2 mobile çıkıyor ve çok başarılı muhtemelen telefonlarda tekrar patlama yapacak.

23 january 2020 11:20 8
    0

To comment you have to be logged in!

Log in